Spotkanie i aukcja charytatywna dla Beaty!

Szanowni Państwo,
Ponad trzy lata temu nasze życie uległo diametralnej zmianie. Jak pewnie pamiętacie Beata uległa wypadkowi komunikacyjnemu w marcu 2017 roku i od tego czasu jest całkowicie unieruchomiona, a jej kontakt ze światem jest bardzo ograniczony. Dzięki konsekwentnym i intensywnym działaniom oraz nieprzerwanemu wsparciu ze strony przyjaciół i znajomych udało nam się już jednak wiele osiągnąć. Stan zdrowia Beaty systematycznie się polepsza, a jej reakcje mają coraz częściej emocjonalny i całkowicie intencjonalny charakter.

Dalsza kontynuacja naszych działań wymaga jednak dużych nakładów finansowych. Miesięczne wydatki na zajęcia z neuro-fizjoterapii i komunikacji oraz na zapewnienie Beacie całodobowej opieki sięgają nawet 20000 zł. Z tego względu potrzebna nam jest Wasza pomoc.

5 września na Przystani Pogoni przy ul. Przestrzennej 3 w Szczecinie organizujemy imprezę urodzinową dla Beaty, której towarzyszyć będzie aukcja charytatywna. Gorąco zachęcamy Was do przekazywania przedmiotów i wszelkich fantów. Podczas imprezy będziemy zbierać fundusze na dalszą rehabilitację, ale liczymy, że będzie to także podziękowanie dla Was oraz okazja do miłego spędzenia czasu, do rozmów, wspomnień, i po prostu – uśmiechu i zabawy.
Przyjdźcie, zabierzcie rodzinę, dzieci, namówcie znajomych i uczcijmy razem święto Beaty.


Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dariusz, Piotr i Krzysztof Makowscy

Jeżeli chcesz wesprzeć naszą aukcję prosimy o kontakt:
Dariusz Makowski
tel. 505 731 388